Chat JuvePoland

• Prosimy o zachowanie względnej :) kultury.
  • BlackJacky16 minut(y) temu
    Sorek21 pisze:
    29 listopada 2021, 21:06
    Mnie jeszcze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> że komentatorzy Eleven też wychwalają Allegriego
    Powtarzaja utarte frazesy. Aczkolwiek ostatnio Święty na sam koniec meczu wbil mu mala szpileczke
  • towalski16 minut(y) temu
    Messi sressi smoleńsk <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>
  • jackop16 minut(y) temu
    Sila Spokoju pisze:
    29 listopada 2021, 21:05
    to są ludzie oderwani od rzeczywistości lub ewentualnie zażywające mocne prochy antydepresyjne.
    Allegri kolejny raz się skompromitował? A co tam, pośmiejmy się z Ramzeja (jak gościa nie trawię tak można było wybrać lepszy moment). W wynajdowaniu tematów zastępczych nie ustępują rządowi
  • Sila Spokoju18 minut(y) temu
    Sorek21 pisze:
    29 listopada 2021, 21:06
    Mnie jeszcze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> że komentatorzy Eleven też wychwalają Allegriego
    to jest spowodowane ostatnim sezon allegriego i jego ,,cynizmem", którym się zachwycali. Niestety cynizm allegriego polegał na farcie w ostatnich minutach i błysku poszczególnych indywidualności. Brak indywidualności w dzisiejszym Juve pokazuje cały warsztat tej pokraki.
  • Poprostu19 minut(y) temu
    Sila Spokoju pisze:
    29 listopada 2021, 21:04
    a kto w ogole jest w gronie faworytów do zdobycia ?
    messiasza wszyscy dziennikarze juz wytypowali
  • Sorek2120 minut(y) temu
  • Sila Spokoju21 minut(y) temu
    BlackJacky pisze:
    29 listopada 2021, 21:04
    Co ni tam pierd0la na tym tłitku jp?XD
    to są ludzie oderwani od rzeczywistości lub ewentualnie zażywające mocne prochy antydepresyjne.
  • BlackJacky21 minut(y) temu
    @Sila Spokoju Obejrze z niesmakiem, ale pyszne jedzonko zjem juz z nim
  • BlackJacky21 minut(y) temu
    Co ni tam pierd0la na tym tłitku jp?XD
  • Sila Spokoju22 minut(y) temu
    a kto w ogole jest w gronie faworytów do zdobycia ?
  • Poprostu22 minut(y) temu
    nikt jeszcze
  • Sila Spokoju23 minut(y) temu
    a kto ZP dostał ?
  • Poprostu24 minut(y) temu
    wydymali lewego dajac mu jakas gowno nagorde pocieszenia
  • Sila Spokoju25 minut(y) temu
    BlackJacky pisze:
    29 listopada 2021, 19:27
    Jestem kibicem Juve juz jakis. Jakis czas czytam juvepoland i jakis czas sie tutaj udzielam. Ale powiem Wam, ze do tej pory jeszcze nigdy nie widzialem takiej frustracji, takiej rezygnacji, takiego wnerwa wsrod nas - kibicow, jak ostatnimi tygodniami.
    najśmiesniejsze jest to, że jutro gramy z salernitaną, a ja mam poważne wątpliwości czy wygramy :prochno:
  • jackoppn lis 29, 2021 8:23 pm
    towalski pisze:
    29 listopada 2021, 20:17
    Poza tym, @jackop, Ty byś był w SB agentem najwyższych lotów. Dziś pewnie miałbyś teczkę na każdego i jeździł Polonezem.
    #WinaRozgrzanegoSturaro ;) Los zrządził, że obaj w tym samym momencie wpadliśmy na pomysł poczytania co tam ludzie pisali jak ogłaszali Maksa i rzucaliśmy cytatami na czacie. Szły takie bangery, że żal było zmarnować :prochno:
  • BlackJackypn lis 29, 2021 7:44 pm
    Nie wiem, czy na jutro picka, czy makaronik na mecz :think:
  • Poprostupn lis 29, 2021 7:34 pm
    spoko placek :d
  • BlackJackypn lis 29, 2021 7:34 pm
    I mowie o tym w kontekscie na jaki skraj doprowadzil ten klub Zarzad.
  • BlackJackypn lis 29, 2021 7:34 pm
    Nie mam na imie JacekXD
  • Poprostupn lis 29, 2021 7:29 pm
    @jacek Spoko w serie b sie znowu zjednoczymy
  • Poprostupn lis 29, 2021 7:28 pm
    oni sie nadal ciesza z allegriego wiec czego sie spodziewacie
  • BlackJackypn lis 29, 2021 7:27 pm
    Jestem kibicem Juve juz jakis. Jakis czas czytam juvepoland i jakis czas sie tutaj udzielam. Ale powiem Wam, ze do tej pory jeszcze nigdy nie widzialem takiej frustracji, takiej rezygnacji, takiego wnerwa wsrod nas - kibicow, jak ostatnimi tygodniami.
  • BlackJackypn lis 29, 2021 7:20 pm
    Tam siekają po nochalach
  • jackoppn lis 29, 2021 7:17 pm
    @JuvePoland
    Kim jest Ruben Dias? - zastanawiam się, czy pytają na poważnie
  • jackoppn lis 29, 2021 7:16 pm
    Mhm
  • BlackJackypn lis 29, 2021 7:11 pm
    twiter jp?
  • BlackJackypn lis 29, 2021 7:11 pm
    "oni", czyli kto?
  • jackoppn lis 29, 2021 7:08 pm
    Oni tak na serio?
  • jackoppn lis 29, 2021 7:08 pm
  • vitoopn lis 29, 2021 7:07 pm
    Gdyby Juventus miał bezprawnie zdobyć przewagę nad swoimi rywalami, dzięki działalności tego typu (...)
    Wymyśliłem linię obrony dla naszych. W razie czego możemy mówić, że po tych wszystkich plusvalenzach, Pjaniciach, Arthurach, Spinazzolach i Cancelach jesteśmy jeszcze słabsi niż byliśmy
  • jackoppn lis 29, 2021 7:06 pm
    „Mamy ogłoszenie. Dziś wieczorem przyznane zostaną dwie nowe nagrody”
    poinformowali organizatorzy Złotej Piłki na Twitterze.
    Jak donosi nasz korespondent Retni Adrem "Drewnianą piłkę dla najbardziej drewnianego piłkarza sezonu 2021 otrzymać ma Adrien Rabiot"
  • BlackJackypn lis 29, 2021 6:57 pm
    Cannot load Facebook SDK. Disable any adblocker or tracking protection and try again.
  • Poprostupn lis 29, 2021 6:31 pm
  • AdiJuvepn lis 29, 2021 6:15 pm
    Gdyby to było że klub A sprzedaje klubowi B gracza i tyle to nierealne by coś w tym mogli znaleźć. Ale w sytuacji gdzie klub A sprzedaje klubowi B gracza zaś klub B sprzedaje gracza klubowi A już można się doszukiwać jakiś wałków. To samo w przypadkach odsprzedaży, choć tutaj może być też kwestia wynagrodzenia za zwiększenie wartości "użytkowej" gracza.
  • AdiJuvepn lis 29, 2021 6:13 pm
    BlackJacky pisze:
    29 listopada 2021, 17:50
    W sumie co ich to interesuje? Byla cena jaka byla, znalazl sie ktos, kto tyle dal i poszedl jeden z drugim.
    No to takie proste nie jest niestety, skarbówka ma swoje podstawy do wszczęcia postępowania. Niemniej ciężko będzie im z drugiej strony udowodnić jakieś nadużycia bo wycena kart zawodniczych piłkarzy jest wręcz niemierzalna w żaden sposób, nie da się na dobrą sprawę jednej transakcji porównać do innej.
  • Mateyspn lis 29, 2021 5:57 pm
    jackop pisze:
    BlackJacky pisze:
    Ja se moge 1kg orzechow sprzedac za 100 tys.
    biere
    Tylko odsprzedaj mu później młodsze i brazylijskie po tej samej cenie.
  • jackoppn lis 29, 2021 5:50 pm
    BlackJacky pisze:
    biere
  • BlackJackypn lis 29, 2021 5:50 pm
  • BlackJackypn lis 29, 2021 5:50 pm
    W sumie co ich to interesuje? Byla cena jaka byla, znalazl sie ktos, kto tyle dal i poszedl jeden z drugim.
  • AdiJuvepn lis 29, 2021 5:45 pm
    Większość tych deali da się obronić, problem może być w szczególności z Pjaniciem
  • Recent Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post