Sparing (01.08.2013) - Guinness Cup: JUVENTUS 1-1 Everton

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Zablokowany
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 5 razy

01 sierpnia 2013, 13:46

Szikit pisze:Drogi mateelv, po prostu śmieszy mnie, że gośc na forum potrafi pisać, że piłkarz Juventusu jest życiowo nieporadny. To po prostu głupie, wybacz :)
Czepianie się słówek tym bardziej. Niech Ci będzie, dyskutuje.

StaryDobryNedved pisze:Rozwala mnie zawsze ten argument "on zarabia więcej, odniósł więcej w życiu, a ty kim jesteś śmieciu, żeby oceniać?!". Idąc tym tokiem myślenia jeśli się ma potężne miliardowe fortuny jak rodzina Rotschildów czy Rockefellerów to można po wszystkich jeździć i w ogóle traktować ludzi jak robaki bo się MA. Otóż w praktyce tak najczęściej jest ale w teorii tak być nie może i nasz kodeks moralny nie powinien opierać się na pieniądzu.
Ja nie zabraniam nikomu krytykować piłkarza. Po prostu tekst mateelva był żałosny. A Ty powinieneś nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
Stary... ja napisałem, że podchodząc do karnego miał wyraz twarzy jak nieporadny życiowo koleś, a nie, że taki faktycznie jest. Ja pierdykam, czytanie ze zrozumieniem to zakres egzaminu w 6 klasie podstawówki.

PS. Zazdroszczę kibicowi strzelania karnego. Prawie żadna reakacja służb, just friendly :wink:

Zdoby

Juventino
Juventino
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

01 sierpnia 2013, 13:53

Nie ma strachu. Graliśmy zajechanym treningami eksperymentalnym składem z bodajże czterema piłkarzami z pierwszego składu, Pirlo cztery dni temu wrócił z wakacji. Kibic sobie strzelił karnego, Conte i Alessio w śmiech, Asa przy wapnie w śmiech, a na JP spina, że Peluso się nie nadaje. Tak jakby Peluso był u nas od strzelania karnych i powstrzymywania Riberego/Robbena.
grande amore

Juventino
Juventino
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

01 sierpnia 2013, 18:07

Kubba pisze:[...]

Co do Pirlo, to już nie mam sił do jego karnych. Który to już zmarnowany? Andrea to już chyba ponad 50% karnych ma zmaszczonych w Juve. Gość nie powinien do nich podchodzić... No sorry, ale jak taki zawodnik może psuć tyle karniaków? W tyłku mam czy to jest sparing, czy finał LM. Zawodnik pokroju Pirlo, powinien na pewniaku pykać piłę w okienko raz za razem...
Nic sie nie stalo. Wroci do Turynu, potrenuje troche z Bonucem, Martinem i dwoma naszymi "top plejerami", to sie poprawi :prochno: Akurat jest sie czym przejmowac.

Kto widzial kibica wkraczajacego na murawe w dziwnym stroju tuz przed karnym Asamoah i byl tym rozbawiony - lapa w gore :ok:
Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Zablokowany