# 24 Daniele Rugani

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 3 razy

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 10:39

Jeśli byłoby to możliwe to dla mnie optymalną opcją byłoby wypożyczenie Romero na kolejny sezon z zastrzeżeniem, że możemy go ściągnąć z powrotem w zimowym okienku transferowym w przypadku problemów kadrowych. Nie wiem na ile takie rozwiązanie byłoby możliwe. Na pierwsze pół sezonu zostawiłbym naszą podstawową czwórkę. Oczywiście mówię to w kontekście rozpoczęcia sezonu z w miarę sprawnymi Demiralem i Chiellinim.
Cóż, najprawdopodobniej dziś kolejny test dla Ruganiego, zobaczymy jak sobie poradzi. Bardzo dobrze wspominam jego mecz w LM przeciwko Bayerowi, gdzie de facto grał w parze z niedoświadczonym Demiralem. Myślałem, że będzie dostawał więcej szans u "swojego" trenera, jednak widać, że Sarri nie lubi mieszać na środku obrony i jak jakaś para gra dobrze, to tak to zostawia.

Tagi:
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 49 razy
Podziękowano: 51 razy
Kontakt:

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 11:08

Wytłumaczy mi ktoś skąd wzięła się ta powszechna opinia jakoby Rugani był tym gościem przez którego tracimy bramki? Nie wiem skąd się to wzięło.

jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 129 razy
Podziękowano: 217 razy

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 16:05

https://kanonierzy.com/news/agent-arsen ... ego/50655/
- Jakiś czas temu do klubu wpłynęły oferty w wysokości 30 milionów euro m.in. od Arsenalu. Juve jednak nie brało takiej kwoty pod uwagę. Nie chcę teraz kwestionować sluszności tej decyzji, bo nic to nie zmieni - wyznał agent Ruganiego.

- Później z Londynu przybyła także oferta w wysokości 40 milionów euro i również ją odrzucili. Wysoko cenili tego zawodnika i jego rolę w zespole. Teraz Daniele udał się na trudne wypożyczenie do Francji. Taki jest rynek. Nigdy nie przewidzisz, co może stać się w najbliższym roku.
Jeśli to prawda to ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :|

Może plan jest taki, że żegnamy po sezonie Giorgio i Daniele wskakuje na jego miejsce, ale mimo wszystko... odrzucić 30/40 baniek za rezerwowego środkowego obrońcę :dontknow:

Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 15 razy
Podziękowano: 20 razy

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 20:26

jackop pisze:
04 listopada 2020, 16:05
https://kanonierzy.com/news/agent-arsen ... ego/50655/
- Jakiś czas temu do klubu wpłynęły oferty w wysokości 30 milionów euro m.in. od Arsenalu. Juve jednak nie brało takiej kwoty pod uwagę. Nie chcę teraz kwestionować sluszności tej decyzji, bo nic to nie zmieni - wyznał agent Ruganiego.

- Później z Londynu przybyła także oferta w wysokości 40 milionów euro i również ją odrzucili. Wysoko cenili tego zawodnika i jego rolę w zespole. Teraz Daniele udał się na trudne wypożyczenie do Francji. Taki jest rynek. Nigdy nie przewidzisz, co może stać się w najbliższym roku.
Jeśli to prawda to ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :|

Może plan jest taki, że żegnamy po sezonie Giorgio i Daniele wskakuje na jego miejsce, ale mimo wszystko... odrzucić 30/40 baniek za rezerwowego środkowego obrońcę :dontknow:
Eee tam lepiej opchnąć Comana za 28 melonów, Rugani jeszcze się przyda. Wiadomo, że po czasie niby łatwo się mądrować ale pisałem kiedyś, że jeszcze po tym Comanie zapłaczemy (i w zasadzie od razu miałem rację, ponieważ po transferze wyrzucił nas w pojedynkę z LM) no ale 3/4 forum była zachwycona ile to nie wzięliśmy hajsu za rezerwowego.

Podobna sytuacja była teraz z Keanem - my bierzemy 27,5 melona i na forum zachwyty jaki wielki hajs dostaliśmy za kogoś kto i tak nie gra. W tym czasie podobny gówniarz Joao Felix idzie za 127 melonów. Gdyby nie daj boże ten Kean odpalił tak jak Coman (tutaj będzie ciężej bo Moise ma zwyczajnie niskie IQ, coś jak Balotelli czy Grosicki) to na forumku będzie powtórka z rozgrywki i mina zdziwionypikaczu.jpg, że jednak ten deal to nie był interes życia.

Juventus totalnie nie potrafi sprzedawać i takie są fakty. Naszą najlepszą sprzedażą ostatnich lat było chyba wypchnięcie drewnianego Matriego za 12 melonów - wtedy Milan ładnie posmarował.

Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 34 razy
Podziękowano: 131 razy

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 23:37

no niestety ale Rugani nie jest tu wyjątkiem, nasza polityka transferowo-kontraktowa to tak na prawdę nieśmieszny żart i to nie od sezonu czy dwóch, że przypomnę tylko przedłużenie kontraktu na 5 lat + spora podwyżka z De Ceglie po dwóch dobrych meczach a po pół roku wypychaliśmy go z klubu bo okazało się, że to były jednak tylko 2 mecze... później kontrakty z Khedirą, Bonuccim czy Mandzukiciem i podobnie wyglądają sprzedaże czy nawet transfery do klubu

co do Ruganiego to dziwi że nie chcieliśmy go sprzedać za taką kasę bo nigdy nie był u nas nawet 3 do gry a Allegri nie dawał mu szans na dłuższe pokazanie się, nigdy też dostając szanse nie dawał wg mnie na tyle mocnych sygnałów by odrzucać 30 czy tym bardziej 40mln (jak chociażby Demiral rok temu), ciągle był młodym talentem do okrzepnięcia...

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 203 razy
Podziękowano: 190 razy

Nieprzeczytany post 01 lipca 2021, 19:00

Juve chce zachować u siebie Ruganiego. Allegri ma pewien pomysł na obronę i wygląda na to, że Daniele na tym skorzysta. - agent Ruganiego.

Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 138 razy
Podziękowano: 63 razy

Nieprzeczytany post 03 lipca 2021, 18:05

W sumie w tych trudnych czasach, to i może lepiej załatać skład czym się da, a jako rezerwowy gość się przyda do luzowania chłopaków z gorszymi drużynami. Sukcesu to się takimi ruchami nie osiągnie, ale teraz chyba najważniejsze jest przetrwać w czołówce, niekoniecznie z ambicjami na tytuły.

ODPOWIEDZ