# 30 Rodrigo Bentancur

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 325 razy
Podziękowano: 88 razy

Nieprzeczytany post 04 marca 2021, 22:24

@Poprostu
Przepraszam, ale nie powiesz mi chyba, że absencja aż tylu zawodników, z których większość to gracze pierwszego składu lub też pierwsi do wejścia na boisko nie ma żadnego znaczenia na nasze rezultaty i ogólną postawę i nie mogą stanowić wymówki. Na chwilę obecną nie są dostępni De Ligt, Dybala, Cuadrado, Arthur, Bentancur, Bonucci, Chiellini, a zaraz pewnie wypadną następni typu Ramsey czy McKennie, który ponoć z przymusu wychodzi na murawę mimo bólu w biodrze. Jak dorzucisz do tego bramkarza i jeszcze jednego zawodnika, to przynajmniej na papierze robi się całkiem niezła jedenastka.

"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli

Tagi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 203 razy
Podziękowano: 190 razy

Nieprzeczytany post 04 marca 2021, 22:29

Normalna kolej rzeczy a, że ten klub uwielbia każdej maści wymówki to ta jest idealna. Po co mówić o placku na ławce trenerskiej albo średniej jakości transferach jak można sovie znaleźć temat zastępczy zupełnie jak w polskiej polityce.

dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 325 razy
Podziękowano: 88 razy

Nieprzeczytany post 04 marca 2021, 22:40

@Poprostu
Nie, to nie jest normalna kolej rzeczy. Również irytuje mnie Pirlo jako trener Juventusu (aczkolwiek uważam, że trochę go skrzywdzono tym, że z miejsca dostał pierwszą drużynę do nauki i zdobywania doświadczenia, a nie zespół U23 tak jak się wcześniej z nim umawiano), ale trzeba też zauważyć, że od początku ma pod górę. Po pierwsze, to nie było normalnego okresu przygotowawczego, w którym mógłby sobie przetestować bez konsekwencji pewne rzeczy, a po drugie to ciągle mamy problemy kadrowe z powodu urazów i koronawirusa, a wciąż gramy na trzech frontach praktycznie co 3-4 dni. Uważasz, że gdyby w Interze nagle jednocześnie wypadli na miesiąc Lukaku, Barella i Skriniar to nie zaczęliby gubić punktów?

"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
piterjuve

Juventino
Juventino
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 31 razy

Nieprzeczytany post 04 marca 2021, 22:44

Poprostu pisze:
04 marca 2021, 22:02

Benta nie ma objawów. Następne dwa testy negatywne w ciągu kilku dni i może grać.
A pamiętasz casus np. Krystyny? Na instagramach i innych tego typu ustrojstwach chwalił się, że nie ma żadnych objawów, trenując w izolacji.. a trwało około trzech tygodni, zanim uzyskał wynik negatywny.
Z doświadczenia znajomych wiem, że działa to też w drugą stronę, a mianowicie można już po tygodniu od pierwszych objawów mieć wynik negatywny, mimo utrzymującego się słabego samopoczucia.
Tak więc różnie może być.

Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 71 razy
Kontakt:

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 10:05

Bentancur ma potencjał na jednego z topowych defensywnych pomocników, takiego Busquetsa z najlepszych lat. Na jego miejscu poszedłbym do Atletico, bo Simeone zrobi z niego topa na tej pozycji, a za rozgrywanie i efekty specjalne będzie odpowiedzialny kto inny.

playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 3 razy

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 10:30

Jak dla mnie to Bentancur najbardziej nadaje się na takiego mezzalę, czyli bocznego pomocnika w środkowej trójce, o "zadaniach agresywnych", tak samo jak McKennie, coś jak Vidal za czasów Conte. Tylko musiałby lepiej spisywać się pod bramką przeciwnika.

Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 66 razy
Podziękowano: 54 razy

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 11:49

playmaker pisze:
26 kwietnia 2021, 10:30
Jak dla mnie to Bentancur najbardziej nadaje się na takiego mezzalę, czyli bocznego pomocnika w środkowej trójce, o "zadaniach agresywnych", tak samo jak McKennie, coś jak Vidal za czasów Conte. Tylko musiałby lepiej spisywać się pod bramką przeciwnika.
Być może, ale nie w takim klubie jak Juventus. Dla mnie Rodrigo nigdy nie był jakimś dobrym zawodnikiem, ale ciągle pojawiały się głosy, że młody i że ma ogromny margines rozwoju. Ja nie widzę, żeby miał zrobić jakościowy skok do przodu, ale może w jego przypadku to jest kwestia zmiany klubu na inny. Prawda jest taka, że Benta spisuje się w tym sezonie (jak cała pomoc) słabo.

The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
ODPOWIEDZ