# 1 Wojciech Szczęsny

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 34 razy
Podziękowano: 131 razy

Nieprzeczytany post 19 września 2021, 23:54

Właśnie w Eleven Gol Live Święcicki powiedział odnośnie tematu Donnarumy, że jak były te plotki to odebrał o godz. 23 telefon od Szczęsnego i ten powiedział mu, że jest to suwerenna decyzja Maksa Allegriego. MŚ uważa, że Maks bał się korporacji wokół Donnarumy - agenta, brata, itd.

Zawsze uważałem, że dziwnie działa klub gdy trener decyduje o takich rzeczach bo wiadomo, że nie myśli o przyszłości klubu tylko o najbliższym sezonie, maksymalnie dwóch. Tak Chelsea pozbyła się chociażby De Bruyne czy Lukaku a Man Utd Pogby i wszystko wskazuje, że teraz my dołączyliśmy do tego zacnego grona nie wykorzystując okazji by zakontraktować Gigiego.

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska

Tagi:
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 25 razy

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 00:23

Dobrze, że Allegri nie przestraszył się roszczeń Keana seniora o traktory ;)
Jeżeli rzeczywiście Allegri zawetował całą operację, to zrobił tym ogromną przysługę Cherubiniemu. Wypchnięcie Wojtka dokądkolwiek bez konieczności przynajmniej dorzucania się do jego wypłaty byłoby praktycznie niemożliwe. Ja się chyba jednak cieszę, że w tych okolicznościach Dollar do nas nie zawitał, bo prawdopodobnie skonczylibyśmy z szalenie drogim w utrzymaniu rezerwowym bramkarzem.

Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 34 razy
Podziękowano: 131 razy

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2022, 13:50

Wojtek odpowiada na (całkiem ciekawe) pytania widzów:

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
ODPOWIEDZ