# 21 Kaio Jorge Pinto Ramos

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 325 razy
Podziękowano: 88 razy

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 20:11

@woe
Kaio już wczoraj mógł spokojnie dostać te 20-25 minut na boisku, bo Morata wyglądał jak flak praktycznie po kwadransie gry. Oby Alvaro prezentował się tak pod koniec sezonu, to może naszym zakutym łbom nie przyjdzie do głowy, by go wykupić z Atletico, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prawdziwego napastnika, a nie na atrapę.

"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 32 razy
Podziękowano: 55 razy

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 20:13

dimebag11 pisze:
25 października 2021, 20:11
@woe
Kaio już wczoraj mógł spokojnie dostać te 20-25 minut na boisku, bo Morata wyglądał jak flak praktycznie po kwadransie gry. Oby Alvaro prezentował się tak pod koniec sezonu, to może naszym zakutym łbom nie przyjdzie do głowy, by go wykupić z Atletico, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prawdziwego napastnika, a nie na atrapę.
Chyba nie sądzisz, że mają taki pomysł? To by się kwalifikowało na serię sesji u psychiatry...

Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 325 razy
Podziękowano: 88 razy

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 20:52

@Volto
Jak najbardziej mają taki pomysł (i co gorsza oprócz Moraty, to zapewne przedłużymy umowy z Bernardeschim oraz De Sciglio). Niemniej wracając do głównego tematu, to ten Kaio zaskoczył mnie fizycznością. Mimo, że nie spędził wiele czasu na boisku, to myślałem, że przy pierwszym kontakcie z przeciwnikiem będzie się przewracał, a tu gość stoi mocno na nogach, potrafi przytrzymać piłkę. Kurła, żeby Juve prowadził normalny trener, to raz dwa wprowadziłby go do pierwszego składu, bo wielkiej konkurencji to tam nie ma i mielibyśmy pociechę na wiele lat. Natomiast Allegri będzie cudował z wystawianiem w ataku Kulu, Chiesy czy nawet (o zgrozo) Bernardeschiego, a Brazylijczyka wpuści na jakieś ochłapy pod koniec meczu.

"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 129 razy
Podziękowano: 217 razy

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 21:04

Rozwinie go jak cała resztę młodych talentów w czasie swojej kariery :prochno:

E: https://juvepoland.com/2021/10/25/alleg ... ylijczyka/
„Jest czujny i wie jak się gra w piłkę nożną. Doskonale rozumie jak poruszać się po boisku. To była dobra zmiana, Kaio ma znakomitą technikę i myślę, że potrafi odnaleźć sobie przestrzeń na murawie. Ma osobowość, a jest jeszcze młodym i nieświadomym piłkarzem
Tak go Maksiu uświadomi, że mu w pięty pójdzie. Lekcje gry w defensywie i nie dawania z siebie 100% na pewno dadzą zamierzony rezultat.

Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ehem

Juventino
Juventino
Podziękował: 0
Podziękowano: 8 razy

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 20:05

Z niego solidnego kopacza to nie będzie. Nie róbmy sobie nadzieji co do niego.

Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 203 razy
Podziękowano: 190 razy

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 20:30

Ehem pisze:
11 grudnia 2021, 20:05
Z niego solidnego kopacza to nie będzie. Nie róbmy sobie nadzieji co do niego.
No wiadomo. Dzieciak nie strzelił hat tricka w swoim pierwszy meczu pod batutą najbardziej ofensywnego trenera w Europie więc nic z niego nie.bedzie.
Ci użytkownicy podziękowali autorowi Poprostu za post:
jackop (11 grudnia 2021, 20:32)

Ehem

Juventino
Juventino
Podziękował: 0
Podziękowano: 8 razy

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 21:09

Nie strzelił w pierwszym i nie strzeli w 10, 20, 30 chyba ze Max nie będzie już trenerem.

ODPOWIEDZ